מפוח סולארי

 

מפוח סולארי, הוא מפוח המשמש לאוורור הגג והחללים המצויים מתחתיו. זאת, במטרה לשמור על טמפרטורה נמוכה יחסית הן בחלל המאוורר והן בכלל החללים בבית. מהו בעצם מפוח סולארי ומה בינו לבין מפוח רגיל לגג? מהם היתרונות העיקריים של מפוח סולארי לגג בכלל, ושל מפוח סולארי לגג רעפים בפרט? היכן ניתן להשיג בעת רכישת מפוח סולארי לגג מחיר אטרקטיבי? בשורות הבאות נעסוק במפוחים, התפקידים והיתרונות הגלומים בשימוש בהם.

 

מפוח סולארי לגג

מפוח סולארי משמש, כאמור, לאוורור הגג עצמו והחללים המצויים מתחתיו. החשיבות של מפוח סולארי כאמור עולה, אם עליית הגג משמשת כחדר מגורים, חדר עבודה או אזור שיש בו נוכחות קבועה של הדיירים בבית. מפוח סולארי לגג, כשמו כן הוא, מופעל תוך ניצול מרבי של אנרגיית השמש, המספקת לו את האנרגיה הנדרשת לפעילות התקינה שלו. מפוח סולארי לגג רעפים עשוי להוריד את הטמפרטורה על הגג ובחללים שמתחתין בעשר מעלות צלזיוס ואפילו יותר, מה שמאפשר למזגנים להשתמש בהרבה פחות מאמץ, ובתוך כך הרבה פחות אנרגיה וחשמל, על מנת להביא את חלל הבית לטמפרטורות הרצויות.

 

מפוח סולארי לגג רעפים

מפוח סולארי הוא אמצעי מעולה לשמירה על הטמפרטורה המיטבית בבית, גם בימים החמים ביותר של עונת הקיץ בישראל, מפוח סולארי לגג מאפשר למי שהתקינו אותו ועושים בו שימוש קבוע, לחסוך כמות גדולה של אנרגיה חשמלית בבית או בעסק, כתוצאה מהפחתה וייעול של השימוש במערכות מיזוג האוויר. מפוח סולארי לגג רעפים, מסייע בהורדה משמעותית של הטמפרטורה בחללים הצמודים לגג, באמצעות שאיבה יעילה של האוויר החם והוצאה שלו החוצה. כיוון שבימות הקיץ החמים הטמפרטורה בחללים הללו עלולה להגיע לכדי שישים מעלות צלזיוס ויותר, שאיבת האוויר החם מורידה את הטמפרטורה בעד 15 מעלות ונותנת למערכות המיזוג בבית או בעסק אפשרות להשיג תוצאות טובות והקלה משמעותית של החום בתוך החללים הפנימיים.  

 

מפוח סולארי לגג מחיר

אם יש לך עניין בהתקנה של מפוח סולארי לבית או לעסק, זה המקום הנכון עבורך. המומחים של חן בקרת אקלים, תעשיית מפוחים ומערכות סינון, מתמחים בתחום של התקנת מפוח סולארי לגג רעפים, הנחשב לאחד הטובים מסוגו. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יציעו לך עבור מפוח סולארי לגג מחיר אטרקטיבי ויסייעו לך בבחירה והתקנה של מפוח הגג הנדרש עבורך. 

074-769-14-02

Hen Climate Control

חן בקרת אקלים

תעשיית מפוחים ומערכות סינון